FITMADE » Blog » High Protein makaron penne z kurczakiem LIDL
High Protein makaron penne-Lidl

High Protein makaron penne z kurczakiem LIDL

Co można zjeść ciekawego na obiad? Z pewnością niejednokrotnie zadajecie sobie to pytanie, udając się z pracy do domu. Brak sił i chęci sprawia, że wybieracie pierwszą lepszą propozycję, która niekoniecznie może być zaliczona do zdrowej żywności.

W takim razie mam dla Was fajną propozycję, która nie wymaga wielkiego wysiłku, jeżeli chodzi o przygotowanie. Bądźcie jednak pewni tego, że nie będziecie mieli do czynienia z tzw. „śmieciowym” jedzeniem.

Szybkie i smaczne danie

Poznajcie High Protein makaron penne z kurczakiem LIDL – danie, które jak dla mnie okazało się prawdziwą petardą. Będziecie zachwyceni tym, jak szybko można je przyrządzić.

Wystarczy tylko, że zdejmiecie folie z opakowania, włożycie tackę do mikrofalówki i ustawicie czas 4,5 minuty. Wszystkie informacje na temat przyrządzenia możecie znaleźć na opakowaniu. Spróbujcie makaronu z kurczakiem i sosem bazyliowym, który jest jedyny w swoim rodzaju.

Czytaj więcej: Pinsa Dino spód do pizzy – kcal skład opinie

W środku znajdziecie jeszcze brokuły i ser. To, co jest według mnie najważniejsze, to aż 34% zawartości białka, czyli 37,2 g. Jest to więc dobra propozycja dla osób aktywnych fizycznie, które chcą coś zjeść na szybko pomiędzy pracą a treningiem na siłowni.

Tanie jedzenie do domu i do pracy

Zaletą tego dania jest m.in. niska cena. Wystarczy niecałe 13 zł (dokładnie 12,99), aby móc kupić zdrowy i odżywczy obiad, który będziecie mogli zabrać ze sobą do pracy.

Zamiast hot-dogów, burgerów i innych wysoce kalorycznych rzeczy, zyskujecie danie, które zachwyci Was dużymi kawałkami mięsa. Z rezerwą podchodzę do takich propozycji, ponieważ nie raz natknąłem się już na proszkowy smak (czyli sama chemia).

Warto wiedzieć: Białko Mlekovita WPC 80 z Biedronki – Opinia

Tutaj jednak czegoś takiego nie ma. Mamy konkretną potrawę, której uzupełnieniem jest sos bazyliowy z brokułami i serem. Wartość energetyczna wynosi 520 kcal.

Jest to doskonałe dla osób aktywnych, które jest w stanie zachwycić swoją teksturą makaronu. Smakowita, świeża kompozycja, która jest w stanie zaspokoić głód każdej osoby. Taki obiad można również podawać młodzieży wchodzącej w etap rozwijania.

Mateusz

Mateusz, trener personalny z pasją do sportów wodnych, przede wszystkim surfingu. Moje zainteresowania nie ograniczają się tylko do fal i deski - to także szeroko pojęty fitness, zdrowy styl życia oraz poszukiwanie harmonii między ciałem a umysłem. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem, pisząc angażujące publikacje na portalu Fitmade.pl, gdzie staram się inspirować, motywować i przekazywać wartościowe porady tym, którzy chcą poprawić swoje zdrowie, samopoczucie i osiągać cele sportowe.

Post navigation

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nawadnianie i odżywianie przed zawodami sportowymi

Dzik Vitamin Boost – opinie, smaki, skład, gdzie kupić?

Pinsa Dino spód do pizzy – kcal skład opinie

Kaszka proteinowa Lidl – opinia, smaki skład