FITMADE » Blog » Alicja Pyszka-Bazan wystartuje w POTRÓJNYM IRONMAN w Lensahn
Alicja Pyszka-Bazan wystartuje w POTRÓJNYM IRONMANIE w Lensahn źródło oficjalna strona www

Alicja Pyszka-Bazan wystartuje w POTRÓJNYM IRONMAN w Lensahn

Rok temu Alicja Pyszka-Bazan osiągnęła imponujący sukces w ramach Bretzel Ultra Triathlon w Colmar, który odbył się we Francji. Alicja zdobyła pierwsze miejsce na podwójnym Ironmanie… i jednocześnie ustanowiła nowy rekord świata.

Historia jej sportowej aktywności jest pełna pasji i determinacji oraz morderczego dążenia do sukcesu, co sprawiło, że jej decyzja o wystąpieniu również w trzykrotnym Ironmanie w Lensahn, to krok, który wśród miłośników sportu wzbudza ogromne zainteresowanie i podziw.

Alicja Pyszka-Bazan to sportowczyni, jakich mało

Alicja, która jest nie od dziś znana z powodu swojej nieustępliwości oraz miłości do ekstremalnych, sportowych wyzwań, poinformowała niedawno na swoim profilu w mediach społecznościowych, że podjęta przez nią decyzja o udziale w potrójnym Ironmanie!

Czytaj więcej: Opaska treningowa Whoop – Opinia po 600 dniach używania

Ultra Triathlon Lensahn. Co warto wiedzieć na temat tego wydarzenia sportowego?

Warto wiedzieć, że potrójny Ironman to coś, o czym można śmiało powiedzieć, że stanowi prawdziwą próbę wytrzymałości oraz siły. Na Ironmana x 3 składają się następujące elementy:

  • 11,4 km pływania,
  • 540 km jazdy na rowerze,
  • 126,6 km biegu.

Triple Ultra Triathlon Lensahn to nie tylko maraton fizyczny, ale coś więcej, to znaczy mentalna bitwa z samym sobą, która wymagająca i przygotowania fizycznego, i mentalnego (psychicznego). Jak zatem widać, Alicja staje teraz przed kolejnym wielkim wyzwaniem.

Warto wiedzieć: Co to jest Ultratriathlon? Jak się przygotować?

Alicja Pyszka-Bazan, która jest jedną spośród ośmiu reprezentujących nasz kraj zawodników, ma szansę z jednej strony na osobisty triumf, z drugiej zaś – na wpisanie się na karty historii.

Łącznie, na starcie zobaczymy kilkudziesięciu sportowców: każdy z nich własną historią i ambicjami. W przypadku Alicji Pyszki-Bazan to kolejny ważny krok w drodze do spełnienia marzeń. Jej życiowa historia pokazuje, że granice… istnieją tylko po to, by je przekraczać.

Zobacz również: Trening siłowy dla pływaków na siłowni

Lensahn to miejscowość, która czeka na kolejną niezapomnianą edycję wydarzenia Triple Ultra Triathlon. Tymczasem, my czekamy z podziwem i kibicujemy Alicji Pyszki-Bazan… oraz oczywiście wszystkim innym bohaterom tego niesamowitego sportowego wyzwania. 

Triple Ultra Triathlon to coś więcej niż zwykły sport — jest to prawdziwa historia determinacji i pasji, która inspiruje sportowców na całym świecie do spełniania sportowych marzeń.

Mateusz

Mateusz, trener personalny z pasją do sportów wodnych, przede wszystkim surfingu. Moje zainteresowania nie ograniczają się tylko do fal i deski - to także szeroko pojęty fitness, zdrowy styl życia oraz poszukiwanie harmonii między ciałem a umysłem. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem, pisząc angażujące publikacje na portalu Fitmade.pl, gdzie staram się inspirować, motywować i przekazywać wartościowe porady tym, którzy chcą poprawić swoje zdrowie, samopoczucie i osiągać cele sportowe.

Post navigation

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2x i 3x Ironman w Lensahn 2024 – Polska lista startowa i dystans

Podcasty sportowe Spotify – lista najlepszych propozycji

Bartłomiej Kubkowski – już trzeci raz spróbuje przepłynąć Morze Bałtyckie

Góra midoriyama zdobyta – Zapowiedź Ninja Warrior Polska 2024