FITMADE » Blog » Hyrox Poznań i sezon 2024-2025
Hyrox Poznań i sezon 2024-2025

Hyrox Poznań i sezon 2024-2025

Hyrox zaprasza wszystkich na trzy kolejne eventy, które odbędą się w Polsce. Pierwsza impreza inauguracyjna będzie miała miejsce w dniach 2 i 3 listopada 2024.

Kolejne dwa spotkania zaplanowane są na początek roku 2025 w Warszawie i w Katowicach. Już teraz można zarejestrować się na poznańskie wydarzenie i zacząć planować spotkanie z innymi fanami tych zawodów.

Dla kogo jest Hyrox?

Zawody Hyrox pełne są emocji i sportowych wrażeń. Jeżeli ktoś lubi bieganie na trasie 8x1km oraz trening funkcjonalny, to jak najbardziej ma okazję do tego, aby spróbować swoich sił w tym ekstremalnym wyzwaniu. Tym bardziej że biorąc udział w poznańskiej imprezie każdy będzie miał okazję do tego, aby powalczyć o punkty w klasyfikacji w kończących sezon Mistrzostwach Świata Hyrox. Zawodnicy biegną jedną kilometr, zatrzymują się na stacji i wykonują określone ćwiczenia, aby móc ruszyć na trasę na kolejny kilometr. I tak osiem razy, aż uda się w końcu dotrzeć do mety.

Plan Treningowy
Hyrox i Stormeet już od 99 zł miesięcznie

Dołącz do nas i osiągnij #Progress z FITMADE.

Przetestuj program za darmo

W zawodach można brać udział indywidualnie. Dla takich zawodników przewidziane są kategorie PRO oraz OPEN. Różnica polega na tym, że na poszczególnych stacjach wykonywana jest różna liczba powtórzeń ćwiczeń lub zwiększane są obciążenia. Istnieje możliwość wzięcia udziału w biegach w parach mieszanych, męskich lub damskich.

Czytaj więcej: Przygotowanie do pierwszego startu w Hyrox – warto wiedzieć

Zawody Hyrox w Polsce

Pierwszy sezon tych zawodów pokazał, że nie brakuje sportowych zapaleńców, którzy chcą pokazać na co ich stać.

Tak więc czas na drugi sezon. Inauguracja zaplanowana jest na 2 listopada w Poznaniu i potrwa do 3 listopada.

  • Kolejna impreza sportowa odbędzie się 22 i 23 lutego w Katowicach.
  • Trzecie spotkanie odbędzie się w Warszawie. Będzie to jednodniowy event, który odbędzie się 12 kwietnia.

Wchodząc na stronę głównego organizatora, można zapisać się do newslettera, dzięki czemu będzie można być na bieżąco ze wszystkimi informacjami – włączając w to promocje cenowe. Warto być na bieżąco.

Warto wiedzieć: Alternatywa dla zegarków Garmin? Wybierz Whoop

Wyzwanie dla sportowych zapaleńców

Już dzisiaj warto zapisać się na poznańskie zawody Hyrox, aby móc wszystko z odpowiednim wyprzedzeniem zaplanować. Łącznie jeżeli chodzi o nocleg, ponieważ w ten sposób dla nikogo miejsca nie zabraknie. Zeszłoroczna aktywność dowodzi temu, że i w tym roku będzie można spodziewać się dużej liczby gości z różnych zakątków Polski.

Czytaj dalej: Hyrox – ćwiczenia i obciążenie, dystanse, ilość powtórzeń

Jeżeli ktoś będzie miał ochotę, to zanim nadejdzie listopad, może udać się jeszcze do Stuttgartu (28 września 2024), Amsterdamu (11 – 13 października 2024) lub 12 października do Nicei, ponieważ tam również będą organizowane zawody sportowe Hyrox.

Mateusz

Mateusz, trener personalny z pasją do sportów wodnych, przede wszystkim surfingu. Moje zainteresowania nie ograniczają się tylko do fal i deski - to także szeroko pojęty fitness, zdrowy styl życia oraz poszukiwanie harmonii między ciałem a umysłem. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem, pisząc angażujące publikacje na portalu Fitmade.pl, gdzie staram się inspirować, motywować i przekazywać wartościowe porady tym, którzy chcą poprawić swoje zdrowie, samopoczucie i osiągać cele sportowe.

Post navigation

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Trening Dnia – HYROX WOD

HYROX Physical Fitness Test instrukcja jak wykonać. Co to jest?

HYROX vs CrossFit – Jak wypadają w porównaniu?

Dlaczego nie jesteś szybszy w HYROX?