FITMADE » Blog » Siły specjalne Polska – Polsat program reality-show
Siły specjalne Polska - Polsat program reality-show

Siły specjalne Polska – Polsat program reality-show

W nowym formacie reality-show Polsatu osiemnastu rekrutów-amatorów wybieranych pod okiem 4 byłych członków jednostek specjalnych, stawi czoła zadaniom z autentycznych treningów wojskowych.

Uczestnicy reality-show będą musieli zmierzyć się ze swoimi lękami… a przy okazji wykazać się nie lada kondycją fizyczną. Program „Siły specjalne Polska” zmusi ich do poznania granic ludzkiej psychiki  – tak wyjaśnia Polsat w swoim komunikacie.

Zmagania bez eliminacji

Co ciekawe, w programie „Siły specjalne Polska” nie przewidziano tradycyjnych eliminacji – to uczestnicy będą decydować, kiedy dojdą do granicy wytrzymałości oraz kiedy momencie chcą zakończyć swoje zmagania. Program, zgodnie z zapowiedziami telewizji Polsat, ma pojawić się w jesiennej ramówce – zastąpi on program „Ninja Warrior Polska”, który powróci na antenę wiosną 2025 roku. Taki stan rzeczy oznacza, że oba programy będą nadawane naprzemiennie.

Jeśli chodzi o nowy program, uczestnicy reality-show będą trenowani między innymi przez następujących specjalistów:

  • Wojciech „Zachar” Zacharków, który jest byłym oficerem Jednostki Wojskowej AGAT. „Zachar” to prawdziwy weteran, który brał udział m.in. w misjach bojowych w Iraku, ale także w Czadzie oraz Afganistanie. „Zachar” otrzymał m.in. Krzyż Zasługi za Dzielność oraz nagrodę Polski Zbrojnej – Buzdygan,
  • Marek „Włóczykij” Stan. „Włóczykij” to z kolei były operator Jednostki Wojskowej GROM, który uczestniczył w misjach w Afganistanie. Oczywiście, posiada on szkolenia strzeleckie, wysokogórskie, spadochronowe itp.,
  • Piotr „Gniady” Hajkowski. „Gniady” to specjalista z 16-letnim doświadczeniem zdobytym w jednostkach specjalnych. „Gniady” służył np. podczas misji w rejonie Zatoki Perskiej oraz w Afganistanie. Co ciekawe, „Gniady” jest mistrzem Polski w nurkowaniu na azymut.

A zatem, prawdziwy specjalista, czyż nie…?

Plan Treningowy
Hyrox i Stormeet już od 99 zł miesięcznie

Dołącz do nas i osiągnij #Progress z FITMADE.

Przetestuj program za darmo

Czytaj więcej: Murph Challenge – Trening Crossfit wskazówki

Siły specjalne Polska„, czyli nowe formaty

Na lato wciąż planowane jest zrealizowanie kolejnego sezonu „Ninja Warrior Polska”. To jeszcze nie wszystko, ponieważ rozważane są także pewne zmiany w formule popularnego show. Telewizja Polsat opublikowała bowiem w mediach społecznościowych zapowiedź nowego programu, informując jednocześnie, że znajdzie się on w jesiennej ramówce stacji… chociaż odbędzie się to w nieco zmienionej formie. W jakiej? Cóż, tego jeszcze nie wiemy.

Warto wiedzieć: Plan Treningowy Crossfit – dla początkujących

Tak czy inaczej, najważniejszą nowością będzie nowe wojskowe reality-show, czyli “Siły Specjalne Polska”. Szczegóły dotyczące nowego programu telewizja Polsat ma ujawnić w najbliższym czasie.

Mateusz

Mateusz, trener personalny z pasją do sportów wodnych, przede wszystkim surfingu. Moje zainteresowania nie ograniczają się tylko do fal i deski - to także szeroko pojęty fitness, zdrowy styl życia oraz poszukiwanie harmonii między ciałem a umysłem. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem, pisząc angażujące publikacje na portalu Fitmade.pl, gdzie staram się inspirować, motywować i przekazywać wartościowe porady tym, którzy chcą poprawić swoje zdrowie, samopoczucie i osiągać cele sportowe.

Post navigation

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2x i 3x Ironman w Lensahn 2024 – Polska lista startowa i dystans

Podcasty sportowe Spotify – lista najlepszych propozycji

Alicja Pyszka-Bazan wystartuje w POTRÓJNYM IRONMAN w Lensahn

Bartłomiej Kubkowski – już trzeci raz spróbuje przepłynąć Morze Bałtyckie